ART / Lithographs / Litograph in colors 8347117
nr 834 7117
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
2 pcs, Lennart Sand (b. 1946), Djurmotiv, subject size: ca 35x50,
LITOGRAPH IN COLORS (F), 2 st, Lennart Sand (f, 1946), Djurmotiv, motivets mått: ca 35x50
Lennart Sand, born 1946, Swedish painter and draughtsman.
600
SEK 700
Monday June 17 2013
at 20:49:27
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr